IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr Ref.: 1395

Zadania:
  • obsługa formalno-prawna umów na najem lub dzierżawę gruntu pod infrastrukturę klienta.
  • przygotowanie danych i zapewnienie integralności w zakresie umów najmu w SAP_RE
  • prowadzenie negocjacji, przygotowanie, zawieranie i archiwizacja umów dotyczących lokalizacji technicznych i stacjonarnej sieci dostępowej
  • wsparcie w zakresie analiz i dostarczenia danych
  • inne zadania związane z przygotowaniem informacji w ramach umowy

Wymagania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługa formalno-prawną umów najmu, dzierżawy
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w rynku nieruchomości
  • posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze finansów, techniczne lub prawne
  • posiadasz umiejętności analityczne (dobra znajomość Excel)
  • sprawnie organizujesz swoją pracę i jesteś samodzielny w działaniu
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną dzięki czemu potrafisz budować trwałe relacje
  • dbałość o satysfakcję klientów
  • skuteczność w realizacji celów
Oferujemy:
  • 5000-5500zł brutto na umowę zlecenie/dzieło/B2B
  • pracę w firmie w branży telekomunikacyjnej
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • planowany okres współpracy to około 5 m-cy z możliwością przedłużenia na kolejne okresy

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."