Dołącz do #Unikalnych, jako:
Specjalista ds. rozliczeń / Inżynier budowy
Lokalizacja Olsztyn

Do Oddziału Infrastruktury UNIBEP SA poszukujemy wsparcia do biura budowy przy realizacji inwestycji drogowo-mostowych.

Jaki będzie Twój zakres zadań?
  • Prowadzenie dokumentacji Budowy,
  • Analizę dokumentacji projektowej zgodnie z kosztorysem,
  • Rozliczenia materiałów budowlanych,
  • Analizę zużycia materiałów,
  • Przeprowadzenie weryfikacji Dostawców/ Podwykonawców,
  • Dokonywanie obmiaru wykonanych robót,
  • Obsługę programu finansowego Microsoft Dynamics AX,
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia Inwestycji.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - min. 1 rok,
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego, mile widziane budownictwo,
  • Umiejętności obsługi MS Office (MS Word, MS Excel), mile widziana umiejętność obsługi AutoCAD,
  • Analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt,
  • Miejsce pracy: biura budów, realizowanych w Oddziale Infrastruktury,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. karty sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, premie świąteczne.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.