Specjalista ds. sprzedaży IT

UMOŻLIWIAMY PRACĘ ZDALNĄ PO OKRESIE WDROŻENIA W SIEDZIBIE FIRMY W KOSZALINIE.

Realizujemy zaawansowane projekty ERP, eCommerce, systemy flotowe dla takich firm jak Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes.

Szukamy doświadczonej i samodzielnej osoby, która potrafi zrozumieć potrzeby klienta i przedstawić mu optymalne rozwiązanie.

Integra Software oferuje rozwiązania dla branż technicznych związanych głównie z transportem i motoryzacją. Systemy tworzone są zarówno dla dużych firm korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. dla importerów części zamiennych, sieci warsztatowych, flot pojazdów, serwisów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, baz transportowych.

Wśród klientów firmy Integra można wymienić firmy takie jak: Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes-Benz, Auto Partner S.A., Auto Land Polska S.A., Inter Parts, Inter-Team, Motogama, Denckermann i sieci serwisowe m.in: Bosch-Service, FirstStop (Bridgestone), BestDrive (Continental), Euromaster (Michelin), AD Service, OK Serwis, Auto Team Service, ASO różnych marek, itp.

Obecnie na rynku krajowym i zagranicznym (Czechy, Niemcy, Szwajcaria, Słowacja, Ukraina) funkcjonuje ponad 200 000 licencji oprogramowania marki Integra, które są obecne na rynku od ponad 25 lat. Projektowanie oraz tworzenie systemów oparte jest na wieloletnim doświadczeniu zarówno w branży informatycznej jak i motoryzacyjnej. Według niezależnego raportu dotyczącego komputeryzacji warsztatów 25% firm używa rozwiązań marki Integra.

Co możesz u nas osiągnąć?
  • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży
    Tworzymy systemy dla tysięcy osób, które każdego dnia używają przez wiele godzin naszego oprogramowania. Masz realny wpływ na inne osoby i ich firmy.

  • Nie tylko „sprzedaż”, ale też inne wyzwania
    Nie lubisz siedzieć tylko w „handlu”? Rozumiemy to. Oferujemy i wspieramy współpracowników w innych obszarach, w których będziesz się mógł rozwijać.

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje
    Gwarantujemy Ci czytelny system prowizyjny.

  • Od pierwszego dnia zostaniesz objęty procesem onboardingu
    Wspólnie będziemy dążyć do tego, abyś stał się jak najlepszy w tym co robisz.

Chcemy pracować z ludźmi, którzy wierzą, że się da, którzy widzą, że istnieją rozwiązania i szukają optymalnej ścieżki dotarcia do klienta.

Jeżeli wiesz, że sprzedaż jest w Twoim DNA, a sukces nie zależy tylko od przypadku – sprawdź czy nie szukamy Ciebie.

Czego oczekujemy?
  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klienta B2B
    Najlepiej z branży automotive.

  • Umiejętności doradczych
    Rozumiesz potrzeby oraz znajdujesz rozwiązania zgodne z oczekiwaniami klienta.

  • Doświadczenia w negocjacjach
    Stawiasz klientów na pierwszym miejscu i potrafisz się z nimi komunikować na kilku poziomach.

  • Umiejętności sprzedaży za pośrednictwem kanałów zdalnych
    Potrafisz zdalnie zaprezentować i sprzedać oprogramowanie bez konieczności wizyty w firmie klienta.

Rozwijamy się, ale wiemy, że możemy to przyspieszyć. Dlatego chcemy zasilić szeregi handlowe.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

Co jest mile widziane?
  • Znajomość oprogramowania do obsługi firm (w tym systemów klasy ERP)
    Twoja wiedza może tylko pomóc w sprzedaży.

  • Doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu prezentacji
    Prezentuj oferty w atrakcyjny i zrozumiały dla klienta sposób.

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
    Twoja pasja może pomóc przy codziennych zadaniach.

  • Znajomość systemów eCommerce
    Dodatkowy plus, jeśli te rozwiązania nie są Ci obce.

Co możemy Tobie zaoferować?

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez CDS Mioduszewski danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@integra.com.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez CDS Mioduszewski przed cofnięciem zgody.