Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista ds.księgowości i analiz ekonomicznych
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1762
OBOWIĄZKI:
Przejęcie ksiąg rachunkowych z zakteru rachunkowości, Prowadzenie pełnej księgowości (kontrola dekretacji i księgowanie dokumentów) i spraw podatkowych (naliczanie, rozliczanie podatków dochodowych, od nieruchomości, itd). Sporządzanie deklaracji VAT, CIT. Kontrola i uzgadnianie sald księgowych. Sporządzanie sprawozdań finansowych wg. standardówrachunkowości oraz raportów i bilansów. Opracowywanie prognoz i analiz finansowych. Współudział w procesie planowania i budżetowania. Współpraca z innymi działami spółdzielni w zakresie uzgodnień oraz prawidłowej ewidencji zdarzeń. Umiejętność analitycznego myśleniaGodziny pracy 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Wykształceie wyższe - ekonomia, rachunkowość, finanse. Umiejętność pracy w zespole.Biegła znajomość Exela, znajomość analizy ekonomicznej, prawa spółdzielczego. dodatkowe atuty - doświadczenie w dziale księgowości branży zarządzania nieruchomościami. Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie