Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta – jednej ze znanych na polskim rynku firm z branży TSL – aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy FTL
Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego całopojazdowego,
  • uczestniczenie w nawiązywaniu relacji z klientami,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i przewoźnikami,
  • optymalizacja kosztów transportu,
  • kontrola obiegu dokumentów przewozowych.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • swobodne poruszanie się na rynku transportowym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość platform transportowych.
Klient oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy zależny od wyników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • dużą autonomiczność stanowiska,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów.