Jesteśmy obecni na rynku części samochodowych już od 1986 roku.
Specjalizujemy się w częściach karoseryjnych, układach termicznych, oświetleniu i innych częściach do napraw powypadkowych (np. wahacze, lusterka, amortyzatory). Równolegle rozwijamy dynamicznie ofertę części eksploatacyjnych. Od kilku lat jesteśmy również producentem części samochodowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż części samochodowych, kontakt z klientem detalicznym

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu Ms Office
  • doświadczenie w obsłudze klienta (będzie atutem)
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój w segmencie automoto
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Auto Motto z siedzibą w Olsztynie przy ul. Matalowa 3K . Dane przetwarzane będą w celu oceny kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, oceny zdolności i umiejętności kandydata do pracy na określonym stanowisku, wyboru odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia oraz komunikacji związanej z prowadzonym procesem rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli/klauzul.

Zgoda na udział w bieżącej rekrutacji.
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Przyjmuję do wiadomości, iż dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) będą przetwarzane na podstawie przepisów oraz na potrzeby zawarcia umowy.

Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Auto Motto.

Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy przechowywać Twoje dane przez okres roku od przesłania przez Ciebie aplikacji na dane stanowisko, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę.
Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.