Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Sprzedawca / animator sali zabaw
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0415
OBOWIĄZKI:
• Opieka nad dziećmi przebywającymi w Sali Zabaw i dbanie o ich bezpieczeństwo.• Obsługa urządzeń: kasy fiskalnej, terminala, kontrola czasu pobytu dziecka wg karty wstępu, obsługa urządzeń gastronomicznych np. expres do kawy, wyparzarka itp.• Obsługa zaplecza kawiarnianego ( kawa, herbata, przestrzeganie ogólnych zasad higieny)• Dbałość oraz kontrola czystości Sali Zabaw.• Kontrola bezpieczeństwa konstrukcji zabawowej (tzw. Małpi Gaj lub Klatka) oraz pozostałych elementów wyposażenia Sali Zabaw (Karuzela, Knoocker, Strefa Malucha, Strefa Trampolin)• Organizacja przyjęć urodzinowych oraz zabaw, Animacje.• Organizacja imprez okolicznościowych np. Mikołajki, Halloween, Dzień Dziecka.• Aktywna współpraca z Właścicielami bawialni.Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 19:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: badania sanepidowskie - aktualna książeczka

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie