Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Sprzedawca -handlowiec -kierowca
Miejsce pracy: Dywity
Numer: StPr/21/1002
OBOWIĄZKI:

załadunek i rozładunek towarów na samochód, sprzedaż tych towarów na rynkach wskazanych przez pracodawcę, dowóz towarów do miejsca sprzedaży, rozwożenie towarów po stoiskach, miejsce wykonywania pracy teren całego kraju, poszukiwanie potencjalnych nabywców, rozliczanie pobranych materiałów i towarów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: prawo jazdy kat. „B”

Wymagania inne:

wymagania-oczekiwania pracodawcy: wykształcenie średnie, 5 letnie doświadczenie na stanowisku sprzedawca, handlowiec, kierowca; prawo jazdy kat. B; biegła znajomość języka ukraińskiego w celu porozumiewania się z pracodawcą oraz składanie ofert sprzedaży w języku ukraińskim

Miejsce pracy:

Dywity

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego