Pcc Poland -  Mistrzowie szkoleń – eksperci Twojego rozwoju

Organizujemy szkolenia w oparciu o potrzeby naszych potencjalnych uczestników, aby przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania administracji samorządowej. Bardzo zależy nam, aby poziom usług, realizowanych przez władze lokalne był jak najwyższy, a pracownicy urzędów czuli wsparcie z naszej strony, w postaci faktycznie wartościowych, pomocnych szkoleń na rynku.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: pccpoland.pl i firmowego Facebooka.

Sprzedawca telefoniczny

Pcc Poland to rodzinna firma, która od samego początku, mimo nieustannego rozwoju, cały czas opiera się na wartościach takich jak m.in. uczciwość, jakość, praktyka i entuzjazm. Ważne jest dla nas aby zarówno pracownik, jak i klient czuł się w naszej organizacji dobrze.

Niezależnie od tego czy masz już doświadczenie w sprzedaży, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tym zawodzie, od nas wiele się nauczysz.

Na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży szkoleń będziesz odpowiedzialny za:

  • Aktywną sprzedaż szkoleń dla administracji publicznej szczebla samorządowego
  • Obsługę Systemu informatycznego ABEON CMS
  • Obsługę poczty służbowej
  • Profesjonalną obsługę sprzedażową Urzędników
  • Powierzone bazy klientów
  • Przygotowywanie dziennych raportów z bieżącej pracy

W czym powinieneś być dobry aplikując na stanowisko Starszego Specjalisty ds. sprzedaży szkoleń:

  • W obsłudze pakietu MS Office, szczególnie MS Word
  • W biegłej obsłudze komputera, przeglądarki internetowej Google Chrome i sprawnym pisaniu na komputerze
  • Z znajomości zasad funkcjonowania samorządów w Polsce
  • W organizacji pracy własnej w przestrzeni domowej

Wymagamy również:

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-13:30
  • Posiadania komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • Pełnego zaangażowania w powierzone obowiązki

Co z nami zyskasz?

  • Pakiet szkoleń online wdrażających do pracy
  • Płatny okres 2 tygodniowego wdrożenia
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Umowę zlecenie z pełnymi składkami do ZUS, możliwością zgłoszenia składki chorobowej lub umowę B2B
  • Stałe wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę
  • Przy bardzo dobrych wynikach prowizję za pozyskanych klientów a także premie i bonusy
  • Stałą opiekę Trenera
  • Dostęp do naszej wewnętrznej platformy edukacyjnej: Akademia Telemarketera
  • Stały rozwój własny i biegłość w nieustannie zmieniającym się prawie samorządowym
  • Możliwość rozszerzenia stanowiska o kolejne , dodatkowo płatne zadania