Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Stanowisko komunikacji i koordynacji procesu inkubacji
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0779
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie biura projektu, komunikacja z uczestnikami projektu i partnerami, organizacja zebrań narad i ich dokumentowanie, sporządzanie raportów z realizacji zadań, monitoring realizowanych usług, organizacja procesów komunikacji z pracownikami biura projektu, partnerami i odbiorcami. Weryfikacja poprawności przekazywanej przez partnerów i startupy dokumentacji projektowej. wdrażani, utrzymywanie i usprawiedliwianie narzędzi komunikacji Godziny pracy 7-15; 7:30-15:30 godziny pracy 7-15 lub 7:30-15:30szczegółowe informacje oraz sposób aplikowania na stronie: https://opnt.olsztyn.eu/onas/praca-w-opn-t/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: rachunkowość i finanse

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe o kierunku administracja, prawo, ekonomia lub pokrewne.Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku pracy związanym z komunikacją wewnętrzną, umiejętność redagowania korespondencji, pism, znajomość pakietu MS Office(w szczególności Excel)

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie