Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Starszy inspektor ds. zamówień publicznych i funduszy pracowniczych
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1638
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:przygotowywanie i prowadzenie postępowań w sprawach zamówień publicznych w oparciu o Ustawę Prawo Zamówień Publicznych oraz Regulamin udzielania zamówień sektorowych obowiązujący w Spółce, udział w pracach komisji przetargowych,przygotowywanie projektów umów w sprawach udzielania zamówień publicznych, zawieranie umów oraz nadzór nad ich realizacją pod względem formalnym oraz finansowym, bieżący monitoring i analizę możliwości finansowania ze środków krajowych i unijnych projektów planowanych do realizacji przez przedsiębiorstwo,podejmowanie zadań związanych z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej, obsługą projektów na etapie formalnym i merytorycznym związaną z opracowaniem wniosku aplikacyjnego, studium wykonalności oraz załączników,bezpośrednią współpracę i kontakty z instytucjami finansującymi oraz kontrolującymi realizację projektów.godziny pracy 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne, ekonomiczne lub zarządzanie) oraz 3 lata pracy w przedmiotowej specjalności.Dodatkowym atutem będzie:ukończenie studiów podyplomowych z zakresu zarządzania funduszami unijnymi, ukończenie studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych,ukończenie kursów, szkoleń związanych z rozliczaniem projektów unijnych infrastrukturalnych oraz z zakresu zamówień publicznych,praktyczna znajomość zagadnień związanych z przeprowadzaniem kontroli projektów unijnych oraz postępowań przetargowych, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność planowania i organizacji pracy.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 519 - 4 878 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie