Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostródzie
Komendant poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Ostróda
Ogłoszenie o naborze Nr 77085

Warunki pracy

  • praca w siedzibie urzędu i w terenie,

  • obsługa klienta urzędu, w tym liczne kontakty bezpośrednie i telefonicznepraca administracyjno-biurowa wykonywana z wykorzystaniem systemów i sieci teleinformatycznych,

  • praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym (od poniedziałku do piątku od godz. 7.30. do godz. 15.30.) w oświetleniu naturalnym i sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy,

  • stanowisko pracy usytuowane jest na parterze w 2-piętrowym budynku,wnętrze budynku: brak platformy przyschodowej dla osób niepełnosprawnych; brak pomieszczenia higieniczno-sanitarnego przystosowane dla osób niepełnosprawnych, na parter i piętro budynku - schody,

  • użytkowanie sprzętu biurowego: komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów.

Zakres zadań

  • Prowadzenie i realizacja procesu rekrutacji osób do terytorialnej służby wojskowej lub innych form służby wojskowej.
  • Sporządzanie analiz, sprawozdań, meldunków i zestawień statystycznych z zakresu procesu rekrutacji do terytorialnej służby wojskowej.
  • Udział w czynnościach przygotowawczych i organizacyjnych w zakresie kwalifikacji wojskowej.
  • Pełnienie funkcji przedstawiciela Wojskowego Komendanta Uzupełnień podczas kwalifikacji wojskowej.
  • Udział w akcjach promocyjnych w zakresie naboru do rożnych form służby wojskowej.
  • Przygotowanie projektów decyzji administracyjnych oraz innych aktów administracyjnych Wojskowego Komendanta Uzupełnień w sprawach dotyczących terytorialnej służby wojskowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej.
  • Obsługa komputera.
  • Znajomość podstawowych zasad procedury administracyjnej
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie w pracy w instytucjach wojskowych.
  • Poświadczenie bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych.
  • Zaświadczenie o przeszkoleniu z ochrony informacji niejawnych.
  • Prawo jazdy kat. "B".