Starszy specjalista ds. sprzedaży w biznesie oceanicznym
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: 112213_1636016145

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres zadań:

  • Realizacja indywidualnych budżetów sprzedażowych dla wskazanych produktów DB Schenker (dedykowanych dla biznesu oceanicznego),
  • Proaktywne pozyskiwanie Klientów o określonym potencjale i rozwijanie sprzedaży u Klientów istniejących poprzez oferowanie rozwiązań logistycznych dopasowanych do ich potrzeb,
  • Proaktywny rozwój sprzedaży cross-sellingowej,
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami istniejącymi oraz potencjalnymi.

Twój profil:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych (co najmniej 2 lata),
  • Znasz i potrafisz wykorzystać techniki sprzedaży,
  • Pasjonujesz się i potrafisz projektować skomplikowane procesy dostaw dla wymagających klientów,
  • Potrafisz sprawnie planować własny czas pracy i określać priorytety,
  • Działasz jak przedsiębiorca, ze świadomością wpływu swoich działań na biznes,
  • Potrafisz pracować w dużym, regionalnym zespole,
  • Porozumiewasz się w języku angielskim min. na poziomie B2,
  • Bierzesz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • Swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office,
  • Masz prawo jazdy kategorii B,
  • Jesteś osobą dyspozycyjną i gotową do podróży służbowych.

Mile widziana znajomość rynku usług biznesu oceanicznego.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premie),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.