Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Stażysta docelowo inspektor
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0626
OBOWIĄZKI:
Obsługa systemów związanych z zakresem działania Oddziału Administracyjnego;2. Przygotowywanie projektów pism na zarządzenie prezesa, wiceprezesów oraz dyrektora sądu w sprawach administracyjnych;3. Prowadzenie dokumentacji związanej z udzielaniem informacji publicznych w trybie Ustawy o dostępie do informacji publicznej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Olsztynie;4. Przygotowywanie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem ławników (w tym rozpisywanie posiedzeń Rady Ławniczej) i lekarzami sądowymi (w tym kontrola merytorycznej poprawności rachunków i zestawień wystawianych przez lekarzy sądowych);5. Opracowywanie dokumentacji związanej z ustanawianiem i zwalnianiem biegłych sądowych z listy Prezesa Sądu Okręgowego w Olsztynie;6. Prowadzenie dokumentacji związanej z wpływem petycji w trybie Ustawy o petycjach do Prezesa Sądu Okręgowego w Olsztynie;7. Dokonywanie zmian, dbałość o aktualizację, wprowadzanie na stronę internetową sądu i BIP treści zleconych przez prezesa, wiceprezesa i dyrektora sądu, jak również okresowa kontrola stron BIP sądów rejonowych okręgu olsztyńskiego;8. Wprowadzanie na stronę intranetową sądu (SWOR) aktualności oraz zarządzeń prezesa i dyrektora sądu;9. Wykonywanie czynności w Punkcie Informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego;10. Wykonywanie innych czynności przewidzianych w Regulaminie urzędowania sądów powszechnych i w przepisach szczególnych. Godziny pracy 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:1. Posiadanie co najmniej wykształcenia wyższego pierwszego stopnia. 2. Nieposzlakowana opinia. 3. Pełna zdolność do czynności prawnych.4. Niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. 5. Brak prowadzonych przeciwko kandydatowi postępowań o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe. 6. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku. 7. Umiejętność obsługi komputera, w tym biegłego pisania na komputerze umożliwiająca samodzielne sporządzanie dokumentacji w formacie Word oraz pracę w programie Excel. III. Wymagania dodatkowe:1. Znajomość zagadnień z zakresu ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 2072 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 18 czerwca 2019 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1141 z późn. zm.), 2. Odpowiedzialność za podejmowane decyzje, 3. Kreatywność i asertywność, 4. Wysoki poziom wiedzy ogólnej i kultury osobistej, 5. Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, 6. Umiejętność pracy w zespole, 7. Znajomość techniki pracy biurowej, w tym bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie