Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Technik
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1444
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i przechowywanie krwi i jej składników; Realizacja zamówień na składniki krwi oraz ich wydawanie do podmiotów leczniczych; Prowadzenie obowiązującej w Pracowni dokumentacji.Godziny pracy 8-20, 20-8 lub 7-19, 19-7
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

1)Posiadanie co najmniej wykształcenia średniego dla dziedzin nauk biologicznych, chemicznych, medycznych, farmaceutycznych i nauk o zdrowiu; 2)Biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;3)Umiejętność pracy pod presją czasu;4)Umiejętność pracy w zespole;5)Samodzielność w podejmowaniu decyzji;6)Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej, w ruchu ciągłym 24 h/dobę we wszystkie dni tygodnia.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie