Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią DahliaMatic - eksperta w zakresie wdrożeń systemów ERP z 20 letnim doświadczeniem w realizacji projektów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nasz zespół Custom Development powstał 5 lat temu i wyrósł na realizacji wieloobszarowych projektów w branży ubezpieczeniowej.  Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji webowych od podstaw, analizie danych oraz doradztwie technologicznym. Zaprojektowaliśmy, zbudowaliśmy i wdrożyliśmy między innymi takie platformy jak Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Deweloperski Fundusz Gwarancyjny, czy Elektroniczny System Centralnej Oceny Ryzyka (eSCOR) dla Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oferujemy Klientom usługi w zakresie:

  • Web Design & Development
  • Big Data & Data Analysis
  • Business & Technology Consulting
  • DevOps

Jesteśmy teamem 60 pasjonatów : developerów, DevOpsów, analityków i analityczek, UX/UI designerów, architektów. Kodujemy w takich językach jak:

  • Java
  • React
  • Angular
  • Typescript

Wykorzystujemy platformy: AWS, Kubernetes, Docker, Terraform

Pracujemy na bazach danych: mySQL, PostgreSQL, Oracle

Obecnie poszukujemy Testera automatyzującego, który zasili nasz zespół!

Tester Automatyzujący (Cypress)
Miejsce pracy: Olsztyn

100% zdalnie!

Wynagrodzenie: 7 000 zł – 12 000 zł mies. (B2B lub UZ)

Twój zakres obowiązków:
  • Implementacja testów automatycznych w skonfigurowanym środowisku uruchomieniowym Cypress, w oparciu o TypeScript,
  • Analiza aplikacji, wyszukiwanie błędów i ich raportowanie,
  • Stała współpraca z zespołem analityków i deweloperów w celu automatyzacji testów,
  • Wyznaczanie najlepszych praktyk i procesów automatyzacji testów,
  • Naprawa pojawiających się błędów.
Nasze wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie jako QA/Tester,
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy z Angularem, TypeScript,
  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji przypadków oraz scenariuszy testowych,
  • Praktyczna znajomość frameworku do automatyzacji testów Cypress.
Oferujemy:
  • Program onboardingowy. Wiemy, że pierwsze dni w nowej firmie są stresujące. Zaplanowaliśmy spokojne wprowadzenie, podczas którego wzajemnie się poznamy.
  • Twój Buddy. W pierwszych miesiącach pracy będzie Cię wspierał dedykowany Opiekun, który rozwieje wszelkie wątpliwości i wprowadzi Cię w świat systemów informatycznych.
  • Elastyczny czas i miejsce pracy. Praca to nie wszystko, dlatego wspólnie ustalimy model i wymiar Twojego zaangażowania tak, żeby wystarczyło czasu na pasje i życie prywatne.
  • Przestrzeń i niezależność. Cały czas budujemy nasz zespół, dlatego możesz liczyć na dużą swobodę w działaniu i naszą otwartość na nowe pomysły.
  • Stabilność. Działamy na rynku IT prawie 20 lat. Możemy obiecać, że znamy się jak mało kto na tym co robimy a nasza stabilność finansowa pozostaje niezachwiana od wielu, wielu lat ;)
  • Realny wpływ na budowanie wizerunku marki. Cały czas się zmieniamy i szukamy nowych ścieżek rozwoju.
  • Eventy integracyjne: zagraniczne wyjazdy, regularne imprezy, wydarzenia sportowe i wiele, wiele innych.
  • Darmowe przekąski w biurze. W naszej lodówce znajdziesz zarówno wodę kokosową, kombuchę, jak i drugie śniadanie.
  • Biuro z dobrą lokalizacją - dojedziesz do nas SKM, WKD, autobusem. Mamy również miejsca parkingowe dla pracowników.