Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, grupy mediowej będącej właścicielem  popularnych  serwisów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wydawca
Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • zlecanie tematów na krótkie formy wideo-newsów
  • weryfikacja tworzonych materiałów pod kątem technicznym i merytorycznym
  • odpowiednia dystrybucja tworzonych materiałów na dostępnych kanałach promocji
  • współpraca z redakcjami portali i innymi działami
  • kontrola bieżących wyników i realizacja założonych celów
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku wydawcy w portalu internetowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doskonała znajomość języka polskiego
  • znajomość programu Canva lub montażu video mile widziane
  • znajomość Facebook Creator Studio mile widziane
  • znajomość regulaminu portalu Facebook
  • aktualna wiedza na tematy polityczne oraz społeczne lub show biznesowe
  • umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów oraz tworzenia interesujących tytułów
  • podstawowa wiedza z zakresu prawa autorskiego
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy w zależności od preferencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwe premie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • możliwość pracy zdalnej